24.5 C
Włodawa

Święto Roweru w Lubartowie

POLECAMY - Najnowsze Wpisy

Region IPA Włodawa zaprasza swoich członków  do uczestnictwa w XX Święcie Roweru w dniu 30.06.2013 roku

do Lubartowa.

Mile widziane całe Rodziny z własnymi rowerami.

I chociaż w tym roku nie włączaliśmy się do współ organizacji  tej imprezy organizatorzy liczą na kolejny rekord i udział około 12 tys. uczestników amatorów jazdy na rowerze.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Organizatorzy wzorem lat ubiegłych przygotowali 5 tras. Najkrótsza najbardziej popularna to 17 km Lubartów- Kozłówka- Lubartów.

8.7.3 (301)

Każdy uczestnik, który przejedzie co najmniej tą trasę otrzymuje od Organizatorów pamiątkowy dyplom z liczbą przejechanych kilometrów, pamiątkową koszulkę oraz talon na grochówkę. Oprócz tego z pośród wszystkich uczestników na koniec Święta zostanie rozlosowanych 20 rowerów i inne upominki. Dojazd we własnym zakresie.

Licząc na spore zainteresowanie ze strony naszych członków przejechanie  1000 km jako Region IPA Włodawa jest jak najbardziej realne i pokonanie takiego dystansu w jubileuszowym Święcie Roweru będzie można zapisać na nasze skromne konto.

Jeździmy od godziny 8-mej do 17-tej w niedzielę 30 czerwca. Szczegóły  dotyczące imprezy dostępne w mediach lokalnych. W celu potwierdzenia wspólnego uczestnictwa jako IPA Region Włodawa proszę kontaktować się do najbliższego czwartku z kol. Wojciechem Sokołowskim tel. 6605264.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowe Wpisy

Prognoza Pogody

Włodawa
zachmurzenie małe
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
35 %
4.3kmh
48 %
pon.
24 °
wt.
22 °
śr.
25 °
czw.
21 °
pt.
25 °

Polecamy

Nasze plany :)

Pierwszy kwartał 2024 roku już za nami, a co jeszcze przed nami ? Zainteresowanych poszczególnymi wydarzeniami proszę o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za wydarzenie lub...

32 Finał WOŚP z IPA Włodawa

We Włodawie, Lublinie, Warszawie i wielu innych miejscach w kraju i za granicą nasi członkowie po raz kolejny aktywnie włączyli się w działania na...

Nowy Rok – nowe plany :)

Plany na rok 2024 będą na bieżąco modyfikowane więc zaglądajcie co jakiś czas 🙂 Wstępnie nasze plany to : Karnawałowy bal służb mundurowych w Okunince –...