czwartek, 6 października, 2022

 

X lat Regionu IPA Włodawa – obchody Jubileuszu w Susznie

 

         Uchwałą z dnia 6 lipca 2007 roku powołano Region IPA Włodawa. W tym roku obchodziliśmy X rocznicę działalności Naszego Regionu. By uczcić to wydarzenie w dniu 22 lipca 2017 roku w ramach obchodów tej szczególnej okazji zorganizowaliśmy spływ kajakowy malowniczą trasą z Różanki do Kuzawki, po którym nastąpiła część oficjalna. Podczas uroczystości – reprezentujący IPA Polska – Viceprezydent Sekcji Polskiej  IPA i Prezes Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej –  Piotr Wójcik wręczył legitymacje dla Zasłużonych członków IPA Polska – kol. Monice Kowalczyk i kol. Przemysławowi Rola, Jubilaci – członkowie Regionu IPA Włodawa z 10-letnim stażem – których było aż 25 otrzymali pamiątkowe certyfikaty oraz odznakę 10-cio lecia. Podczas uroczystości głos zabrał kol. Piotr Wójcik życząc dalszej aktywności w krzewieniu idei Servo Per Amikeco, kol. Krzysztof Paszkiewicz – założyciel Regionu IPA Włodawa oraz przedstawiciele poszczególnych grup tematycznych odpowiedzialnych za działalność Regionu.

Po części oficjalnej – jak przystało na urodziny na miejsce imprezy wjechał tort i po odśpiewaniu „sto lat: rozpoczęła się impreza integracyjna, która trwała niemal do białego rana.

Dziękuję wszystkim za obecność, wsparcie i pomoc w organizacji tego wydarzenia. Ewie z agroturystyki ” U Ewy” w Susznie za pyszny bigos na trasie spływu, pyszne jedzenie i świetną organizację uroczystości, Mieczysławowi Omelczukowi za przygotowanie spływu, firmie Tadex za transport,  Monice Kisiel za przepiękny i przepyszny tort, a Sebastianowi i Panu Dariuszowi za kulinarne atrakcje z dziczyzny.

Przede wszystkim dziękuję Wam wszystkim, za to że jesteście !!!

Wasza Przewodnicząca

Tekst: B.Sz.

Zdjęcia : A.Cz, B.Sz,  G.Sz

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social