4.5 C
Włodawa

Nowe legitymacje :)

POLECAMY - Najnowsze Wpisy

Już można odbierać nowe legitymacje potwierdzające przynależność do IPA w 2021 roku. Legitymacje i naklejki na nowy rok znajdują się u Przewodniczącej Regionu lub przedstawicieli Regionu IPA Włodawa w poszczególnych służbach.

Informuję, że już rozpoczęło się rozprowadzanie nowych legitymacji ( na nowy rok mamy nowy wzór), naklejek i prezentów niespodzianek. Gadżety na ten rok ( pendrive w kształcie karty z logo IPA) tradycyjnie będą nieco później – w II kwartale i po opłaceniu składek. Proszę wszystkich o wpłaty w 1 kwartale 2021, by jak najszybciej zakończyć dystrybucję legitymacji i gadżetów. Dla przypomnienia odbiór legitymacji i gadżetów u : kol. Ani Barszcz w NOSG Chełmie, Dorotki Bieleckiej w KMP w Lublinie, Eweliny Kaczmarek w PSG w Sławatyczach, Wojtka Bandachowskiego i Sławka Łakuty w PSG w Terespolu, Arka Gaja w PSG w Dołhobrodach i PSG we Włodawie, u Andrzeja Szawuły w KGSG oraz u Przewodniczącej w KPP we Włodawie. Do OPP dostarczę osobiście we wtorek 19.01. 🙂

Przypominam, że ważne legitymacje uprawniają do szeregu zniżek m.in. w obiektach wypoczynkowych i rekreacyjnych, które mam nadzieję niebawem będą znowu dostępne. Poniżej wykaz :

Legitymacje uprawniają też do zniżek przy różnorodnych usługach ( np. pakiety Allianz, telefonia komórkowa, wycieczki, termy Chochołów, termy Gorący Potok, siłownie….).

Proszę również o weryfikację danych na legitymacjach i w przypadku błędów proszę o kontakt. Za pośrednictwem poczty  ipawlodawa@interia.pl proszę przesyłać informacje o zmianach kontaktowych numerów telefonów lub adresów e-mail, nazwiska czy też miejsca służby.

Składka IPA na 2021 rok pozostaje niezmienna – 80 zł dla “starych” członków i 100 zł dla nowych. Nowi członkowie, by przystąpić do IPA muszą wypełnić deklarację. Druk dostępny poniżej :

Wpłat można dokonywać do przedstawicieli Regionu, którzy będą rozprowadzać legitymacje lub – preferowana forma – na konto Regionu IPA Włodawa, które prowadzone jest przez bank BNP Paribas ( stare konto nr…..1815 już nie istnieje )

Dane do wpłaty:

IPA Region Włodawa, Al. J.Piłsudskiego 51, 22-200 Włodawa
nr rachunku : 22160014621882870970000001

Zasłużeni i wszyscy, którzy chcą wesprzeć naszą działalność mogą przekazać darowizny ( ważne żeby zaznaczyć, że jest to “Darowizna na działalność statutową Regionu IPA Włodawa ”przez wpłatę dowolnej kwoty na konto :

LUBELSKA GRUPA WOJEWÓDZKA IPA, UL. NARUTOWICZA 73 20-019 LUBLIN, nr konta : 15 2030 0045 1110 0000 0357 5740

z dopiskiem “Darowizna na działalność statutową Regionu IPA Włodawa ”

Informuję, że jest możliwość zakupu maseczek z logo IPA, kominów, koszulek, polarów, toreb, plecaków, portfeli itp. ze świetnej jakościowo oferty IPA Complex ( http://www.ipacomplex.com/) . Chętnych proszę o kontakt telefoniczny – ewentualnie zgłoszenie się do mnie osobiście lub lokalnych przedstawicieli IPA.

z życzeniami najlepszego zdrowia i uściskami –

Wasza Przewodnicząca

fot. dzięki uprzejmości IPA Wrocław

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Przewodnicząca
Przewodniczącahttps://ipa.wlodawa.eu
Bożena Szymańska – IPA Włodawa

Nowe Wpisy

Prognoza Pogody

Włodawa
zachmurzenie duże
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
82 %
5.2kmh
100 %
czw.
3 °
pt.
9 °
sob.
10 °
niedz.
11 °
pon.
6 °

Polecamy

32 Finał WOŚP z IPA Włodawa

We Włodawie, Lublinie, Warszawie i wielu innych miejscach w kraju i za granicą nasi członkowie po raz kolejny aktywnie włączyli się w działania na...

Nowy Rok – nowe plany :)

Plany na rok 2024 będą na bieżąco modyfikowane więc zaglądajcie co jakiś czas 🙂 Wstępnie nasze plany to : Karnawałowy bal służb mundurowych w Okunince –...

Nowe legitymacje na 2024 rok :)

Już niebawem będzie można odbierać nowe legitymacje potwierdzające przynależność do IPA w 2024 roku. Legitymacje i naklejki na nowy rok wkrótce trafią do przedstawicieli...