sobota, 26 listopada, 2022

Już można odbierać nowe legitymacje potwierdzające przynależność do IPA w 2021 roku. Legitymacje i naklejki na nowy rok znajdują się u Przewodniczącej Regionu lub przedstawicieli Regionu IPA Włodawa w poszczególnych służbach.

Informuję, że już rozpoczęło się rozprowadzanie nowych legitymacji ( na nowy rok mamy nowy wzór), naklejek i prezentów niespodzianek. Gadżety na ten rok ( pendrive w kształcie karty z logo IPA) tradycyjnie będą nieco później – w II kwartale i po opłaceniu składek. Proszę wszystkich o wpłaty w 1 kwartale 2021, by jak najszybciej zakończyć dystrybucję legitymacji i gadżetów. Dla przypomnienia odbiór legitymacji i gadżetów u : kol. Ani Barszcz w NOSG Chełmie, Dorotki Bieleckiej w KMP w Lublinie, Eweliny Kaczmarek w PSG w Sławatyczach, Wojtka Bandachowskiego i Sławka Łakuty w PSG w Terespolu, Arka Gaja w PSG w Dołhobrodach i PSG we Włodawie, u Andrzeja Szawuły w KGSG oraz u Przewodniczącej w KPP we Włodawie. Do OPP dostarczę osobiście we wtorek 19.01. 🙂

Przypominam, że ważne legitymacje uprawniają do szeregu zniżek m.in. w obiektach wypoczynkowych i rekreacyjnych, które mam nadzieję niebawem będą znowu dostępne. Poniżej wykaz :

Legitymacje uprawniają też do zniżek przy różnorodnych usługach ( np. pakiety Allianz, telefonia komórkowa, wycieczki, termy Chochołów, termy Gorący Potok, siłownie….).

Proszę również o weryfikację danych na legitymacjach i w przypadku błędów proszę o kontakt. Za pośrednictwem poczty  ipawlodawa@interia.pl proszę przesyłać informacje o zmianach kontaktowych numerów telefonów lub adresów e-mail, nazwiska czy też miejsca służby.

Składka IPA na 2021 rok pozostaje niezmienna – 80 zł dla “starych” członków i 100 zł dla nowych. Nowi członkowie, by przystąpić do IPA muszą wypełnić deklarację. Druk dostępny poniżej :

Wpłat można dokonywać do przedstawicieli Regionu, którzy będą rozprowadzać legitymacje lub – preferowana forma – na konto Regionu IPA Włodawa, które prowadzone jest przez bank BNP Paribas ( stare konto nr…..1815 już nie istnieje )

Dane do wpłaty:

IPA Region Włodawa, Al. J.Piłsudskiego 51, 22-200 Włodawa
nr rachunku : 22160014621882870970000001

Zasłużeni i wszyscy, którzy chcą wesprzeć naszą działalność mogą przekazać darowizny ( ważne żeby zaznaczyć, że jest to “Darowizna na działalność statutową Regionu IPA Włodawa ”przez wpłatę dowolnej kwoty na konto :

LUBELSKA GRUPA WOJEWÓDZKA IPA, UL. NARUTOWICZA 73 20-019 LUBLIN, nr konta : 15 2030 0045 1110 0000 0357 5740

z dopiskiem “Darowizna na działalność statutową Regionu IPA Włodawa ”

Informuję, że jest możliwość zakupu maseczek z logo IPA, kominów, koszulek, polarów, toreb, plecaków, portfeli itp. ze świetnej jakościowo oferty IPA Complex ( http://www.ipacomplex.com/) . Chętnych proszę o kontakt telefoniczny – ewentualnie zgłoszenie się do mnie osobiście lub lokalnych przedstawicieli IPA.

z życzeniami najlepszego zdrowia i uściskami –

Wasza Przewodnicząca

fot. dzięki uprzejmości IPA Wrocław

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social