-9 C
Włodawa

Nowe legitymacje :)

POLECAMY - Najnowsze Wpisy

Już można odbierać nowe legitymacje potwierdzające przynależność do IPA w 2021 roku. Legitymacje i naklejki na nowy rok znajdują się u Przewodniczącej Regionu lub przedstawicieli Regionu IPA Włodawa w poszczególnych służbach.

Informuję, że już rozpoczęło się rozprowadzanie nowych legitymacji ( na nowy rok mamy nowy wzór), naklejek i prezentów niespodzianek. Gadżety na ten rok ( pendrive w kształcie karty z logo IPA) tradycyjnie będą nieco później – w II kwartale i po opłaceniu składek. Proszę wszystkich o wpłaty w 1 kwartale 2021, by jak najszybciej zakończyć dystrybucję legitymacji i gadżetów. Dla przypomnienia odbiór legitymacji i gadżetów u : kol. Ani Barszcz w NOSG Chełmie, Dorotki Bieleckiej w KMP w Lublinie, Eweliny Kaczmarek w PSG w Sławatyczach, Wojtka Bandachowskiego i Sławka Łakuty w PSG w Terespolu, Arka Gaja w PSG w Dołhobrodach i PSG we Włodawie, u Andrzeja Szawuły w KGSG oraz u Przewodniczącej w KPP we Włodawie. Do OPP dostarczę osobiście we wtorek 19.01. 🙂

Przypominam, że ważne legitymacje uprawniają do szeregu zniżek m.in. w obiektach wypoczynkowych i rekreacyjnych, które mam nadzieję niebawem będą znowu dostępne. Poniżej wykaz :

Legitymacje uprawniają też do zniżek przy różnorodnych usługach ( np. pakiety Allianz, telefonia komórkowa, wycieczki, termy Chochołów, termy Gorący Potok, siłownie….).

Proszę również o weryfikację danych na legitymacjach i w przypadku błędów proszę o kontakt. Za pośrednictwem poczty  ipawlodawa@interia.pl proszę przesyłać informacje o zmianach kontaktowych numerów telefonów lub adresów e-mail, nazwiska czy też miejsca służby.

Składka IPA na 2021 rok pozostaje niezmienna – 80 zł dla “starych” członków i 100 zł dla nowych. Nowi członkowie, by przystąpić do IPA muszą wypełnić deklarację. Druk dostępny poniżej :

Wpłat można dokonywać do przedstawicieli Regionu, którzy będą rozprowadzać legitymacje lub – preferowana forma – na konto Regionu IPA Włodawa, które prowadzone jest przez bank BNP Paribas ( stare konto nr…..1815 już nie istnieje )

Dane do wpłaty:

IPA Region Włodawa, Al. J.Piłsudskiego 51, 22-200 Włodawa
nr rachunku : 22160014621882870970000001

Zasłużeni i wszyscy, którzy chcą wesprzeć naszą działalność mogą przekazać darowizny ( ważne żeby zaznaczyć, że jest to “Darowizna na działalność statutową Regionu IPA Włodawa ”przez wpłatę dowolnej kwoty na konto :

LUBELSKA GRUPA WOJEWÓDZKA IPA, UL. NARUTOWICZA 73 20-019 LUBLIN, nr konta : 15 2030 0045 1110 0000 0357 5740

z dopiskiem “Darowizna na działalność statutową Regionu IPA Włodawa ”

Informuję, że jest możliwość zakupu maseczek z logo IPA, kominów, koszulek, polarów, toreb, plecaków, portfeli itp. ze świetnej jakościowo oferty IPA Complex ( http://www.ipacomplex.com/) . Chętnych proszę o kontakt telefoniczny – ewentualnie zgłoszenie się do mnie osobiście lub lokalnych przedstawicieli IPA.

z życzeniami najlepszego zdrowia i uściskami –

Wasza Przewodnicząca

fot. dzięki uprzejmości IPA Wrocław

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Przewodnicząca
Przewodniczącahttps://ipa.wlodawa.eu
Bożena Szymańska – IPA Włodawa

Nowe Wpisy

Prognoza Pogody

Włodawa
zachmurzenie duże
-9 ° C
-9 °
-9 °
98 %
2.5kmh
98 %
śr.
-0 °
czw.
-0 °
pt.
-2 °
sob.
-3 °
niedz.
-4 °

Polecamy

Całym sercem z Wrocławiem…

Trzymamy linię ! Całym sercem łączymy się z Wrocławiem i wspieramy jak możemy. W dniu 1 grudnia 2023 roku, około godz. 22.30 we Wrocławiu...

Oddaj krew – uratuj życie !

Dziś w KMP w Lublinie można oddawać krew w ramach akcji oddaj krew - uratuj życie! Krew to jeden z podstawowych płynów ustrojowych w...

Kolejna edycja szkolenia z techniki jazdy w ODTJ w Lublinie dla IPA Włodawa

17 listopada 2023 r. członkowie IPA Włodawa mogli ponownie spróbować swoich sił na torze Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie....

ELEKTRONICZNE LEGITYMACJE IPA

Zakończone sukcesem próby przygotowywania w sposób automatyczny legitymacji członkowskich w wersji elektronicznej sprawiły, że w przyszłym roku będziemy mieli legitymacje tradycyjne i elektroniczne. Ze...