środa, 7 grudnia, 2022

Zaproszenie na pożegnanie lata podczas pikniku w Sarnach

dzien_dziecka_wlodawa

W dniu 17 września 2016 roku w „Zajeździe nad Wieprzem” w Sarnach k/Ryk, wzorem lat ubiegłych, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w KWP w Lublinie wspólnie z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów w Lublinie oraz Zarządem Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (IPA), z okazji pożegnania lata z a p r a s z a j ą członków należących do NSZZ Policjantów i Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej IPA wraz z rodzinami na  „ PIKNIK RODZINNY Z LUBELSKIM KOZIOŁKIEM”.

Podczas pikniku przewidziano liczne atrakcje (dla ciała jak i dla ducha) zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, w tym także konkursy (z nagrodami), w których sprawnością fizyczną i intelektualną wykazać się będą mogły całe rodziny. Podczas imprezy odbędzie się tradycyjna akcja charytatywna – środki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów leczenia dziecka naszej koleżanki policjantki.

Przewidywany koszt imprezy, obejmujący m.in. ubezpieczenie uczestników wynosi 15 zł od osoby dorosłej i 10 zł od dziecka. Istnieje możliwość udziału osób niezrzeszonych za pełną odpłatnością – 50 zł. Organizatorzy zapewniają transport z parkingu KWP w Lublinie do miejscowości Sarny i z powrotem (ze względów technicznych ilość miejsc jest ograniczona).

Ze względów technicznych ilość uczestników jest ograniczona, dlatego też liczy się kolejność zgłoszeń (wpłat). Termin zgłoszeń do 7.09.2016 roku.

W przypadku zainteresowania członków naszej grupy Region IPA Włodawa zorganizujemy wyjazd zbiorowy do Lublina – z Lublina odjazd autokarami na miejsce pikniku o godz. 10;00

Zgłoszenia proszę przesyłać drogą  mailową na adres ipawlodawa@interia.pl .

 

W związku z otrzymaną informacją zawiadamiam, iż z przyczyn niezależnych od organizatorów piknik nie odbędzie się.

 

z pozdrowieniami

Przewodnicząca Regionu IPA Włodawa
Bożena Szymańska

Tags: ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social